Navigace: Úvod > Blog > Výživa > Vajíčka jak je ještě neznáte!

Vajíčka jak je ještě neznáte!

Lukáš Obršál | 06.07.2020 | Kategorie: Výživa

Ukážeme si zde skvělý recept na míchaná vajíčka.

Ukážeme si zde skvělý recept na míchaná vajíčka.

 

Možná se nebudu mýlit, ale vajíčka děláte standartní cestou. Buď je to omeleta, nebo vajíčka na tvrdo či něco mezitím.

Ať už děláte vajíčka jakkoliv, věřím , že jste tento recept ještě nezkusili a proto jsem si dal práci a natočil pro Vás video o přímé přípravě tohoto speciálního receptu.

Musím říct, že tento recept jsem hledal opravdu desetiletí.

 

Vajíčka byla v jednu chvíli velikou složkou mého jídelníčku a proto jsem byl nesmírně vděčný, když jsem je mohl dělat v receptu, přesně tak jak mi to chutnalo a posléze jsem taktéž zjistil, že tento recept byl nejenom chutný, ale i správně vyživující, protože tuk- žloudek nepřepálíte a nedojde tím k denaturizaci a proto máte možnost i Vy, poznat pravou sílu této stravy.

Jako přílohu doporučuji rozhodně použít nějakou zeleninu, ale pokud jste zvyklý jíst vajíčka převážně s pečivem, tak osobně tohle moc nedoporučuji, protože si tímto můžete vytvořit i celkem nehezkou intoleranci - spoustu lidí je totiž intolerantních na pšenici, žito atd. a tím, že to konzumujete společně s vajíčky, tak to tělo v této kombinaci nerozezná a co udělá?

Začne vajíčka taktéž nesnášet aniž by jste to tušili a věděli jste intolerantní a vaše intolerance se bude neustále zvyšovat. Chápu a vím, že topinka k vajíčkům je velice lákavá, ale raději bych se od ní odprostil a dopřál si místo toho např. guacamole.

Pokud chceš vědět, jak dělám guacamole já, dej vědět do komentářů a rád se o to s Vámi podělím. Nebo pokud tě zajímá něco jiného, napiš komentář a poděl se o svůj dotaz semnou.

Video s receptem přikládam zde:

 

To se mi líbí (0)

Prozatím nebyly k příspěvku uděleny žádné komentáře.
Buďte první, kdo jej okomentuje!

Přihlášení

x

x